İletişim Bilgileri

Ayhan Metal Geri Dönüşüm

  • Yetkili Kişi: ayhan teke
  • Telefon numarası: +90 (531) 085-73-29 dahili no 8580278
  • Adres: akçaburgaz mah. 13.sokak no:7, esenyurt, İstanbul, 34522, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

VALİ, BULDUĞU BİLEZİĞİ SAHİBİNE VEREN HURDACIYA TEŞEKKÜR BELGESİ VERDİ

VALİ, BULDUĞU BİLEZİĞİ SAHİBİNE VEREN HURDACIYA TEŞEKKÜR BELGESİ VERDİ

23.05.2013 19:25

Artvin Valisi Necmettin Kalkan, Deriner Barajı'nın altında kalacak olan Zeytinlik köyündeki boşaltılan evlerde hurda toplarken bulduğu altın bileziği sahibine teslim eden Ahmet Dayanç'a teşekkür belgesi verdi.

Ahmet Dayanç, Zeytinlik köyünde boşaltılmış bir evin hurdalarını toplarken bulduğu altın bileziği köyün muhtarı aracılığı ile sahibine teslim etti. Vali Kalkan, bu örnek davranışın yerel basında haber almasının ardından Ahmet Dayanç ve ailesini makamında kabul ederek ‘teşekkür belgesi’ takdim etti. Kabulde Yufufeli Kaymakamı Cumhur Duran da hazır bulundu.

Dayanç ailesini sergiledikleri örnek davranıştan dolayı tebrik eden Vali Kalkan, şunları söyledi: ”Böyle duyarlı insanların olduğunu görmek ülkemiz ve ilimiz için sevindirici bir durum. Kendilerine bu örnek davranışlarından dolayı teşekkür ederim. İnsanlık kavramının anlamı böyle zamanlarda daha bir önem kazanmaktadır. Bu zamanda ülke olarak Ahmet Bey gibi duyarlı ve vicdan sahibi insanlara ihtiyacımız var. Böyle örnek davranışların ülkemiz için bir kazanç olduğunu düşünüyorum. Huzurlarınızda kendisini bir kez daha tebrik ediyorum.”

Ahmet Dayanç ise bulduğu altın bileziği sahibine ulaştırmanın bir insanlık görevi olduğunu söyledi, Vali Kalkan’ın kendisini ve ailesini makamına kabul etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Vali Kalkan, ziyaretin ardından aileye Artvin Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından kurulan Sevgi Mağazası'ndan çeşitli kıyafetler hediye etti.